Edit Content

BAŞARININ ANAHTARI

EDUMASTER

Bizimle aşağıdaki iletişim kanalları aracılığıyla bağlantı kurabilirsiniz.

Adres

Göktürk Mahallesi Eyüpsultan / İstanbul

Telefon

+90 531 700 05 70

E-Posta

info@edumastered.com

99% Mutlu Öğrenci

SEN DE POTANSİYELİNİ KEŞFET!

EduMaster, içerisinde Türkiye’nin en iyi üniversitelerinde eğitim görmüş binlerce eğitmeni barındıran, tüm seviyelerde ve ders alanlarında bire bir özel ders ve mentorluk alabileceğin bir platformdur.

İhtiyacınız özelinde çalışma yapılarak talebinize en uygun eğitmenler belirlenerek tarafınıza yönlendirilmektedir.

Matematik ve geometri dersi için;

İyi bir başarı yakalanabilmesi için öncelikle öğrencinin altyapı eksiklerinin olup olmadığının iyi belirlenmesi gerekir. Bir öğrencinin altyapı eksikliği belirlemenin en iyi yolu ise 3 aşamalı Pre-Test modülümüzün uygulanmasıdır. Pre-Test modülümüz; öğrencinin herhangi bir konuda en temel düzeyden en ileri düzeye kadar eğitim sisteminde öğretilen bütün ders içi bilgilerin ne kadarını öğrenip ne kadarını anlamadığı ya da öğrenemediğiyle alakalı çıkan rapordur.

Bu rapor o kadar önemli bir rapordur ki, bir öğrencinin gelecek yıllarda yaşayabileceği zorlukların ve problemlerin kaynağına inip o eksiklerin kapatılması konusunda tek çözümdür.

Diğer Dersler

Matematik ve Geometri haricindeki diğer derslerimizde,öğrencinin durumu derste belirlenir ,rapor çıkartılır ve programlaması o rapora göre yapılır.

Derslerimiz ortalama 90 saat sürmektedir. (40dk ders, 10dk dinlenme, 40dk ders) Ders ücretleri öğrencinin sınıfına ve dersin yüz yüze olma durumuna göre değişmektedir.

Online derslerimiz için ücret aralığımız 500₺ – 800₺ (saatlik 250₺ – 400₺)’dir.

Yüz yüze derslerimiz için ücret aralığımız 600₺ – 900₺ (saatlik 300₺ – 450₺)’dir.