Edit Content

BAŞARININ ANAHTARI

EDUMASTER

Bizimle aşağıdaki iletişim kanalları aracılığıyla bağlantı kurabilirsiniz.

Adres

Göktürk Mahallesi Eyüpsultan / İstanbul

Telefon

+90 531 700 05 70

E-Posta

info@edumastered.com

99% Mutlu Öğrenci

SEN DE POTANSİYELİNİ KEŞFET!

AP sistemindeki öğrencilerin özellikle matematik için söylemek gerekirse temelde yaşadıkları zorluklardan en büyüğü okulda PRE-AP sınıflarının olup olmadığıdır. Çünkü çoğu Fransız, Alman ya da Türk müfredatı okutulan lisede olup dısardan AP Math AB ya da BC almak isteyen öğrenciler okullarında maalesef PRE-AP sınıfı olmadığından AP Calculus dersinde konuları yetiştirmekte zorluk çekmektedir. Bu konuda öğrencilerin zorluk çekmemesi için öğrencilerin kesinlikle erken zamanda altyapı kontrolü yaptırıp, AP Calculus için gerekli bilgileri öğrenmesi gereklidir.

Matematik için PRE-AP sınıfı bulunan okullarda ise yaşanan temel sıkıntı; konuların zorluğunun ayarlanamaması ve öğrencinin bazı önemli konuları hızlı bir sekilde atlayıp iyice öğrenememesidir. Bu durum AP derslerine başlandığında çok büyük sorun teşkil etmektedir.

Youtube kanalımızda yer alan AP bölümünü lütfen izleyiniz.
Bütün AP derslerinizden eksiklerinizi görmek ve bu eksiklerinizi kapatıp AP sınavından iyi bir not almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Özel Ders Talebi Oluşturun

Türkiye’nin en başarılı eğitmenlerinden özel ders alın! ODTÜ, Boğaziçi, Koç Üniversitesi gibi üniversitelerden mezun eğitmenlerin tecrübesini yaşayın.