Edit Content

BAŞARININ ANAHTARI

EDUMASTER

Bizimle aşağıdaki iletişim kanalları aracılığıyla bağlantı kurabilirsiniz.

Adres

Göktürk Mahallesi Eyüpsultan / İstanbul

Telefon

+90 531 700 05 70

E-Posta

info@edumastered.com

99% Mutlu Öğrenci

SEN DE POTANSİYELİNİ KEŞFET!

LİSE ÖZEL DERS

Yakın zamanda Lisede okuyan ya da liseye yeni geçmiş öğrencilerimizin temelde yaşadığı sorunlardan bir tanesi kesinlikle pandemi. Pandemi süresince öğrencilerin sınıf derslerinde konulara odaklanamaması ve bunun haricinde de yasadığı duygusal değişimlerden dolayı maalesef ki çok fazla öğrencimiz odaklanma sorunuyla karsı karsıya kaldı ve özellikle sayısal derslerde çok fazla altyapı eksikliği oluştu. Bu oluşan eksikler ve ergenlik dönemi sendromları birleştiğinde bu durum maalesef çoğu ailenin halledemediği bir stres durumuna dönüşüyor. Bu sorunun çözümünün aile dışında nasıl halledilebileceği çok aşikardır. Eğitim camiasının içinden gelen ve öğrencinin ergenlik psikolojisinden iyi anlayan eğitmenlerimiz ile o yollardan yakın zamanda geçmiş mentörlerimiz ile bu sorunu hızlıca aşabiliriz. Bunun sonucunda, öğrencinin tekrardan derslerine odaklanıp daha başarılı olması çok hızlı bir şekilde sağlanabilir.

Öğrencimizin hızlı bir şekilde odaklanma problemlerini çözüp başarıya doğru yol almasını istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin.

img-1
scale_1200-4-1024x1024

Özel Ders Talebi Oluşturun

Türkiye’nin en başarılı eğitmenlerinden özel ders alın! ODTÜ, Boğaziçi, Koç Üniversitesi gibi üniversitelerden mezun eğitmenlerin tecrübesini yaşayın.