Edit Content

BAŞARININ ANAHTARI

EDUMASTER

Bizimle aşağıdaki iletişim kanalları aracılığıyla bağlantı kurabilirsiniz.

Adres

Göktürk Mahallesi Eyüpsultan / İstanbul

Telefon

+90 531 700 05 70

E-Posta

info@edumastered.com

99% Mutlu Öğrenci

SEN DE POTANSİYELİNİ KEŞFET!

İLKOKUL ÖZEL DERS

İlkokul ve ortaokulda okuyan öğrencilerimiz için söyleyebileceğimiz en önemli şey geçirmiş olduğunuz pandeminin öğrenciler üzerindeki negatif etkileri. Pandemi nedeniyle birçok ülke, okulların fiziksel olarak kapatılmasına yol açtı. Bu durum, eğitim kurumlarının çevrimiçi eğitime geçmesine neden oldu. Uzaktan eğitim ve çevrimiçi eğitim, öğrencilere evlerinden bilgisayarları veya diğer cihazları kullanarak eğitime erişim imkanı sağladı. Ancak bu geçiş, teknik sorunlar, internet bağlantısı olmayan öğrencilerin dezavantajı ve öğrenci-öğretmen etkileşiminin azalması gibi bazı zorluklarla birlikte geldi. Ve bu yaşanılan dezavantajlar maalesef öğrencilerimizin gelecekteki yaşamını çok derin bir şekilde etkileyecek çünkü çoğu ders sistemi,özellikle matematik ve geometri dersleri, külülatif (birikerekilerleyen) bir şekilde ilerlediği için, öğrencinin bir yıl önceki eksiklikleri o yıl ve daha sonrasını inanılmaz bir sekilde etkileyeceğini biliyoruz.

Bu yaşanılan eksikliklerin giderilmesi ve öğrencimizin kendi seviyesinin üstüne çıkabilmesi için lütfen bizimle iletişime geçin.

OSHC-courses
What-are-the-advantages-of-hiring-a-private-tutor-for-your-child

Özel Ders Talebi Oluşturun

Türkiye’nin en başarılı eğitmenlerinden özel ders alın! ODTÜ, Boğaziçi, Koç Üniversitesi gibi üniversitelerden mezun eğitmenlerin tecrübesini yaşayın.