Edit Content

BAŞARININ ANAHTARI

EDUMASTER

Bizimle aşağıdaki iletişim kanalları aracılığıyla bağlantı kurabilirsiniz.

Adres

Göktürk Mahallesi Eyüpsultan / İstanbul

Telefon

+90 531 700 05 70

E-Posta

info@edumastered.com

99% Mutlu Öğrenci

SEN DE POTANSİYELİNİ KEŞFET!

Biz Kimiz?

EduMaster 2015 yılında Boğaziçi üniversitesi mezunu öğretmenler tarafından kurulmuştur.

Kurucu: Erkan Uğurlu

09.09.1990 tarihli İzmir’in Torbalı ilçesi doğumlu olan Erkan Uğurlu aslen Aydın-Bozdoğanlı bir ailenin ferdidir. İlk öğretimini Torbalı ilçesinde tamamladıktan sonra Aydın Ortaklar Anadolu Öğretmen (Ortaklar Fen Lisesi) lisesini kazanmıştır.2008 yılında üniversite sınavında Türkiye 960.olarak Boğaziçi Üniversitesi Matematik Öğretmenliği bölümüne yerleşmiştir. 2010 yılından itibaren eğitim öğretime binlerce başarılı öğrenci yetiştirerek kendini öğretmenlik konusunda kanıtlamıştır.

VİZYON

Öğrenilmek istenen bilgileri eğlenceli ve aynı zamanda akılda kalıcı bir şekilde öğrenilmesini sağlamak
Başta matematik ve geometri olmak üzere dersleri ezberleyerek değil, neden sonuç ilişkisini sorgulayıp, anlayarak öğrenen bir toplum sağlamak

MİSYON

Türkiye ve tüm dünyadaki gerçek kapasitesini yakalayamamış ya da kapasitesi keşfedilmemiş öğrencilerin keşfedilip, değişik eğitim sistemlerinde başarılı olması bizim temel misyonumuzdur.

KİMLERLE ÇALIŞIYORUZ?

İşte Eğitmenlerimiz

successful-business-consultant-with-papers.jpg

Ali Horuz

Matematik Öğretmeni

confident-beautiful-red-haired-female-business-consultant-holding-modern-smartphone-and-laptop.jpg

Ali Horuz

Matematik Öğretmeni

content-attractive-female-business-consultant-working-with-clien.jpg

Ali Horuz

Matematik Öğretmeni

confident-beautiful-red-haired-female-business-consultant-holding-modern-smartphone-and-laptop.jpg

Ali Horuz

Matematik Öğretmeni

MERAK ETTİKLERİNİZ

Sıkça Sorulan Sorular

Happy student in the classroom

EduMaster, içerisinde Türkiye’nin en iyi üniversitelerinde eğitim görmüş binlerce eğitmeni barındıran, tüm seviyelerde ve ders alanlarında bire bir veya grup özel ders veya mentorluk alabileceğin bir platformdur.

İhtiyacınız özelinde çalışma yapılarak talebinize en uygun eğitmenler belirlenerek tarafınıza yönlendirilmektedir.

İyi bir başarı yakalanabilmesi için öncelikle öğrencinin altyapı eksiklerinin olup olmadığının iyi belirlenmesi gerekir. Bir öğrencinin altyapı eksikliği belirlemenin en iyi yolu ise 3 aşamalı Pre-Test modülümüzün uygulanmasıdır. Pre-Test modülümüz; öğrencinin herhangi bir konuda en temel düzeyden en ileri düzeye kadar eğitim sisteminde öğretilen bütün ders içi bilgilerin ne kadarını öğrenip ne kadarını anlamadığı ya da öğrenemediğiyle alakalı çıkan rapordur. Bu rapor o kadar önemli bir rapordur ki, bir öğrencinin gelecek yıllarda yaşayabileceği zorlukların ve problemlerin kaynağına inip o eksiklerin kapatılması konusunda tek çözümdür. Pre-Test modülümüz sonucu çıkan rapor, öğrencilerimiz için tüm derslerde ÜCRETSİZDİR. Özel ders talepleriniz için Sağ taraftaki özel ders talebi formunu doldurmanızın ardından en geç 2 saat içerisinde size özel bir eğitim danışmanı atanacaktır. Eğitim danışmanımızın size göndereceği altyapı(Pre-Test) testini çözün. Analiz sonrası derslerinizde başarılı olmanız için en etkili yolu ve bu yoldaki eğitmenleri belirleyerek sizinle iletişime geçelim.

Derslerimiz ortalama 90 dakika sürmektedir.(40 dakika ders 10 dakika dinlenme ve 40 dakika ders) Ders ücretleri öğrencinin sınıfına ve dersin yüz yüze olma durumuna göre değişmektedir.

Online derslerimiz için ücret aralığımız 500₺ – 600₺ (derslik 250₺ – 3000₺)’dir.
Yüz yüze derslerimiz için ücret aralığımız 600₺ – 900₺ (derslik 300₺ – 450₺)’dir.

AP IB Abitur Alevel IMAT derslerinde ücret aralığımız değişmektedir. Lütfen bilgi alınız